Linki Piłkarskie

Prezentujemy garść przydatnych linków. Przydatnych dla wszystkich fanów piłki nożnej. Oto one:

Piłkanożna.pl – portal dla miłośników futbolu w ogóle. Przekrój informacji z różnych lig. Sylwetki piłkarzy, plotki transferowe i wiele innych. To właśnie największy serwis dla fanów futbolu w Polsce.

Ekstraklasa – oficjalny serwis Ekstraklasy. Tabele, statystyki, transmisje, skróty i wiele innych,. Bardzo rozbudowany portal, który z pewnością zadowoli każdego fana polskiej ligi.

Polska Kadra – strona internetowa w całości poświęcona polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Analiza meczy, zarys przeciwników, historia reprezentacji oraz decyzje personalne trenera kadry – wszystko w jednym miejscu.

Primera Division – publikacje i artykuły a także wiadomości rodem z Hiszpanii. Skróty meczy oraz komentarze z boisk pierwszej ligi hiszpańskiej.

Liga angielska – serwis dla fanów angielskiej Premiership. Coś dla fanów Arsenalu, Manchesteru, Chelsea i Liverpoolu.

Bundesliga – polska wersja oficjalnej witryny internetowej niemieckiej pierwszej ligi piłkarskiej. A w niej wszystko to co każdy fan Bundesligi musi wiedzieć: wyniki, analizy, komentarze.

 Futbol – jeśli lubisz wiedzieć co piszczy w świecie futbolu to jest to portal dla Ciebie. Najnowsze plotki, analizy oraz wiadomości ze świata futbolu – zarówno krajowego jak i zagranicznego.

 

Katalog Linuxiarzy
KPS.PL
emks.pl